Vaizdo stebėjimo sistemos

 

Siūlome “SMART”  vaizdo stebėjimo saugumo sprendimus.

Mes įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės produktus su naujausiais technologijomis, kad mūsų klientai galėtų sėkmingai vykdyti savo verslą. Mūsų inžinieriai dirba pažangiausiomis technologijomis kameros lęšyje, vaizdo jutiklių, vaizdo kodavimo ir perdavimo, įterpto procesoriaus, grafinio apdorojimo, vaizdo analizės, programinės įrangos patikimumo ir tinklo saugumo technologijų srityje. Mes bendradarbiaujame su atitinkamų sričių lyderiais, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai naudojasi naujausiomis ir geriausiomis technologijomis. Daugelis produktų buvo pripažinti ir apdovanoti profesinių asociacijų ir organizacijų saugumo srityje.

Mūsų kompanijos produktų kategorijos apima pažangią vaizdo stebėjimo sistemą, pažangią transporto sistemą, pažangiosios konstrukcijos sistemą, prieigos kontrolę, vaizdo interkomą, signalizaciją, “Smart Lock” ir tt

Produktai buvo plačiai naudojami mažmeninės prekybos, mokyklų, viešbučių, bankų, ligoninių, biurų pastatų, greitkelių, rinkliavų vartų ir miesto eismo valdymo.